Закон підлості» - один з найдавніших законів, який був відкритий ще кілька тисячоліть тому . Точна дата відкриття та ім’я вченого, що відкрив цей закон невідоме. Більшість дослідників дотримуються думки, що закон був відкритий за часів Ахіллеса. Адже давньогрецькі філософи активно обговорювали історію непереможного юнака, єдиним слабкім місцем якого була п'ята. І саме за «законом підлості» стріла під час битви пробила її Ахіллесу.

«Закон підлості» - це закон, що встановлює пряму залежність між бажанням і невдалим збігом обставин. Існує навіть спеціальна формула залежності результату від бажання і невдалого збігу обставин.

Р= (Б х К)/Н

де:

Р - результат;

Б – бажання;

Н – невдалий збіг обставин;

К – коефіцієнт, що показує ступінь невдачі в залежності від настрою.

Тобто, чим кращий настрій, тим більше коефіцієнт K, а отже, більше бажання досягнути успіху і кращий результат.

Закон діє стихійно. Особливо часто він проявляється, коли бажання людини отримати що-небудь раптово зростає. Дія цього закону проявляється далеко не завжди , а найчастіше зводиться до нуля. Головну роль в цьому відіграє позитивний емоційний настрій, а також віра у власні сили. Головний висновок: «щоб досягти бажаного, необхідно вірити в себе і притягувати до себе позитив доброзичливим настроєм». А в разі невдачі можна заспокоїти себе фразою: «Все, що робиться, то на краще».